Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT
Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT
Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT

Szanowni Państwo zapraszamy do skorzystania z naszego autorskiego SYSTEMU B2B eGRANT znajdującego się pod adresem www.egrant.eu

 

System B2B eGRANT wspiera obsługę procesu pozyskiwania dotacji za pośrednictwem aplikacji internetowej. Wybór dostępnych możliwości finasowania inwestycji, zawarcie umowy, realizacja usługi oraz płatność za wykonane zlecenie odbywa się w formie elektronicznej z poziomu przeglądarki internetowej.

 

System eGRANT to pionierskie rozwiązanie informatyczne umożliwiające przedsiębiorcom, rolnikom, organizacjom pozarządowym, zlecenie oraz realizacje usługi pozyskiwania dotacji zdalnie, przez Internet.

 

 

Korzystanie z systemu krok po kroku:

 

  1. Załóż konto – w ciągu dosłownie 5 minut załóż bezpłatne konto podając podstawowe dane na temat twojej firmy i od razu po aktywacji jesteś gotowy do korzystania z oferty systemu.
  2. Wybierz produkt – system oferuje dostęp do zróżnicowanej gamy produktów, możesz wybrać pomiędzy usługą polegającą na napisanie wniosku na zakup linii produkcyjnej, rozwoju eksportu albo na organizacji wydarzeń kulturalnych.
  3. Oferta – na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych system wygeneruje Tobie ofertę zawierającą najważniejsze informacje o wybranej usłudze (m.in. cena, czas wykonania). Jeżeli nie satysfakcjonują Cię przedstawione warunki możesz je negocjować :-)
  4. Umowa – po wybraniu produktu i akceptacji oferty system generuje umowę, którą podpisujesz (autoryzujesz) elektronicznie za pomocą przelewu bankowego. Nie musisz już drukować umowy, podpisywać jej tradycyjnie  lub  wysyłać listownie czekając na jej zwrot!
  5. Realizacja zlecenia – przesyłanie materiałów, zdjęć, opisów, danych finansowych odbywa się w formie elektronicznej wymiany danych. Wszystko gromadzone jest w jednym miejscu więc zawsze wiesz co już zostało przygotowane, a nad czym należy jeszcze popracować. Dodatkowo system za pomocą komunikatów w formie e-maili, sms informuje Cię o aktualnym statusie zlecenia. Dodatkowo wbudowany w system kalendarz będzie Ci przypominał o najważniejszych terminach związanych z realizacją zlecenia.
  6. Płatności – system automatycznie generuje faktury VAT tytułem opłaty za pracę wykonaną przy zleceniu. Opłacić je możesz szybo i bezpiecznie dzięki elektronicznemu systemowi płatności transferuj.pl.
  7. Pozyskanie dotacji – na końcu całej drogi znajduje się punkt w którym dzięki współpracy z nami oraz pracy z system eGRANT otrzymujesz upragnioną dotację! Nasza współpraca na tym się nie kończy – możesz dalej z nami współpracować zlecając nam rozliczenie Twojego projektu.