Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT
Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT
Biuro Doradczo Szkoleniowe GRANT

Biuro Doradczo-Szkoleniowe GRANT Łukasz Szyszka powstało w czerwcu 2009 roku prowadząc działalność na rynku usług doradczych w zakresie finansowania inwestycji dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz doradztwie finansowym które obejmuje sporządzanie analiz finansowych oraz zarządzanie i rozliczanie projektów. Kluczowym aspektem naszej działalności jest skuteczność w realizacji planów inwestycyjnych klientów co przedkłada się m.in. na dobór najkorzystniejszych form finansowania oraz pozyskanie środków finansowych. Dla potencjalnych klientów oferujemy również usługi szkoleniowe z zakresu szeroko tematyki funduszy unijnych oraz analiz ekonomicznych.

 

Mamy świadomość że sukces naszych klientów buduje sukces naszej firmy, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – wiemy bowiem, że każdy klient i jego projekt to inna historia którą najpierw trzeba dobrze poznać, aby wiedzieć w którym kierunku będziemy zmierzać. Miarą naszego sukcesu są miliony złotych pozyskanych dotacji, ponad kilkadziesiąt wspólnie zrealizowanych projektów, i co najważniejsze liczne grono zadowolonych klientów.

 

Nie zaliczamy się do grona wielkich korporacyjnych firm w której bywa że klient staje się kolejnym „wskaźnikiem” do przerobienia i zrealizowania. Tym co nas wyróżnia od innych firm doradczych to przede wszystkim połączenie indywidualnego podejścia do każdej inwestycji z kompleksową i skuteczną obsługą całego procesu - od wyboru źródła finansowania, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowania, aż do finansowego rozliczenia całej inwestycji.

 

W prowadzonej przez nas działalności wskazujemy klientowi najbardziej korzystne ścieżki i możliwości rozwoju oraz działania, których efektem jest rozwiązywanie bieżących problemów a także budowanie wartości dodanej dla biznesów naszych klientów. Wsparcie unijne dla firm jest jednym z kluczowych elementów poprawy konkurecyjności. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

 

  • dotacje na badania
  • dotacje na innowacje
  • dotacje dla rolników
  • rozliczenie projektów unijnych
  • dotacje unijne dla firm
  • dotacje internet szerokopasmowy

 

 

Gwarancją sukcesu firm i instytucji z którymi współpracujemy obok naszego kilkuletniego doświadczenia na rynku jest zespół ekspertów oraz specjalistów z zakresu doradztwa unijnego. W naszym gronie pracują ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem od ponad 10 lat zawodowo zajmują się pozyskiwaniem i obsługą środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej. Jednocześnie nasza kadra to ludzie otwarci, zawsze chętnie do pomocy oraz zmotywowani, aby wspólnie współtworzyć sukces naszych klientów.

 

Aktualna perspektywa finansowa (dotacje 2014-2020) to nowy rozdział w historii naszego przedsiębiorstwa i szansa na nowe wyzwania. Poprzedni okres programowania był dla nas i dla naszych klientów bardzo owocny. Udało nam się pozyskać w sumie ponad 70 mln zł. Wykorzystując cenne doświadczenia chcemy jeszcze lepiej wspomóc naszych klientów przy pozyskiwaniu dotacji. Potencjał organizacyjny, kadrowy oraz merytoryczny naszej firmy gwarantuje, iż plany inwestycje naszych klientów, dzięki współpracy z nami, będą miały największe szanse na ziszczenie się i wcielenie ich w  życie. Dotacje unijne dla firm są na wyciągnięcie ręki! Z naszą pomocą będą mogli Państwo je łatwo pozyskać oraz efektywnie wykorzystać.

 

Naszych obecnych i przyszłych klientów pragniemy zapewnić, że powierzenie nam swoich planów inwestycyjnych sprawi, że pozyskają oni dopasowane pod kątem ich potrzeb i możliwości środki finansowane. Wszyscy nasi klienci po otrzymaniu dofinansowania będą mieli pewność prawidłowej realizacji projektu zakończonej osiągnięciem wszystkich zaplanowanych wskaźników.  

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia z nami współpracy!

 

 

Z wyrazami szacunku